Planowane prace

2 dni i 8 godzin
Zakończone
Zakończone

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że planowane prace zostały ukończone z osiągnięciem wszystkich zamierzonych celów. Obecnie system Safestar pracuje w oparciu o infrastrukturę chmurową AWS (Amazon) w regionie Franfurkt.

W serwerowni Atman pozostały jedynie serwery odbiorcze sygnałów z urządzeń, które kierują sygnały na adres IP Atmana, serwer odpowiedzialny za integracje oraz 2 z 4 serwerów wideo. O dalszych planach i działaniach związanych z tymi elementami będziemy Państwa informować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przepraszamy za wszelkie uciążliwości i dziękujemy za wyrozumiałość.

Avatar for
Zaktualizowano

Szanowni Państwo,

Za kilka minut nastąpi krótka przerwa w działaniu systemu. Użytkownicy zostaną wylogowani i przez chwilę nie będzie możliwości zalogowania się. Proszę śledzić ekran komputera, bo po maksymalnie kilku minutach pojawi się ponownie okno logowania, po czym będzie można się zalogować i kontynuować pracę.

Avatar for
Zaktualizowano

Główne prace z którymi mogłyby być związane utrudnienia zostały zakończone sukcesem.

W dniu jutrzejszym prace będą kontynuowane ale nie powinny one wywołać istotnych utrudnień.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Avatar for
Zaktualizowano

Dostęp do systemu został przywrócony. Obecnie uruchamiamy konsolę i pozostałe usługi.

Avatar for
Zaktualizowano

Szanowni Państwo,

W związku z prowadzonymi przez nas pracami, o których uprzedzaliśmy w dniu wczorajszym informujemy, że przystępujemy do etapu, w którym mogą nastąpić utrudnienia w pracy systemu. Szacujemy, że prace te potrwają w dniu dzisiejszym do godz.16.00.

W tym czasie mogą wystąpić braki komunikacji z urządzeniami, samoczynne wylogowywania się użytkowników oraz kilkunastominutowy całkowity brak możliwości zalogowania się do systemu.

Z góry przepraszamy, za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.

Avatar for
W toku

Rozpoczynamy zaplanowane prace techniczne. Będziemy informować o postępie prac.

Zaplanowane

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu dzisiejszym (5 września) rozpoczynamy prace związane z przełączeniem infrastruktury Safestar z serwerów pracujących w kolokacji Atman na uprzednio przygotowaną konfigurację w ramach chmury AWS (Region Frankfurt). Prace potrwają przez 3 dni do czwartku 7 września włącznie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby właściwie się przygotować do tego procesu lecz mimo to mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w dostępie do systemu.

O możliwych chwilowych przerwach, w miarę możliwości, będą Państwo informowani drogą e-mail tuż przed ich prawdopodobnym wystąpieniem. Jest to związane z koniecznością ograniczenia ryzyka dla klientów i obiektów, które Państwo chronią z użyciem systemu Safestar.

Rozpoczęło się o:

Dotyczy modułów
 • Konsola
  • Integracje
  • Sygnały do Amazon AWS
  • Sygnały do IP ATMAN
 • Video
  • Video i sygnały Atman
 • GPS
 • Raporty i alerty
  • Bramka SMS T-Mobile
 • Safestar Patrol
 • Safestar GO
 • OFI